گروه روانشناسی و روانپزشکی مهربد / درمان اختلالات جنسی / بهترین مرکز مشاوره روابط زناشویی و سکس تراپی آنلاین و حضوری
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین مرکز مشاوره روابط زناشویی و سکس تراپی آنلاین و حضوری

رابطه جنسی یکی از مهم ترین بخش های زندگی است. مسئول وجود انسان ها و بسیاری از مشکلاتی است که انسان ها تجربه می کنند. رابطه جنسی برای همه و برخی بیشتر از دیگران پیچیده است.  اگر برای مشکلی در زندگی جنسی خود به کمک نیاز دارید، بهترین مرکز سکس تراپی می تواند به شما کمک کند.

سکس تراپی روشی موثر برای رسیدن به رضایت از زندگی جنسی شما است. مشاوره گرفتن با یک روان درمانگر معتبر و آگاه می تواند به زوج ها و افراد کمک کند تا نگرانی های مشترک جنسی را برطرف کنند. هزینه های معمولی برای یک درمانگر جنسی معتبر در بالای نرخ‌های درمان با حقوق خصوصی در منطقه شما قرار دارند. و بسته به مسائلی که به آن پرداخته می‌شود، درمان می‌تواند از چند جلسه تا چند سال طول بکشد.

بهترین مرکز سکس تراپی

سکس تراپی چیست؟

به دلیل اهمیت صمیمیت جنسی برای ایجاد و حفظ روابط، اختلال عملکرد جنسی در زنان و مردان می تواند باعث ناراحتی و اضطراب زیادی شود، به خصوص که موضوع حساسی برای بحث است. سکس درمانی به طور مستقیم به این ناراحتی و همچنین مشکل جنسی کمک می کند. درمان روابط زناشویی در ذهن و بدن می تواند از طریق جلسات حضوری یا آنلاین برای افراد یا زوج ها باشد.

سکس درمانی به دنبال کمک به مشکلات جنسی با پرداختن به آنها به طور خاص است. معمولاً با ارزیابی کامل شروع می شود. همچنین منجر به بازخورد دقیق و سپس به یک برنامه درمانی طراحی شده فردی می شود. بررسی جنبه‌های عاطفی و روان‌شناختی مشکل جنسی خاص با درمانگر، بخشی جدایی‌ناپذیر از جلسات درمانی است، اما شامل تمرین‌های خانگی نیز خواهد بود.

سکس تراپی چقدر طول می کشد؟

طول مدت سکس تراپی به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل طول مدت، ماهیت و سابقه مشکل است. تعهد به جلسات درمانی و مهمتر از همه، تمرینات خانگی، عوامل بسیار مهمی هستند. به طور کلی، سکس درمانی یک درمان طولانی مدت نیست. هزینه هر جلسه بستگی به این دارد که در کدام یک از درمانگرهای جنسی شرکت می کنید.

درمان ها در سکس تراپی

درمان های درگیر در رابطه جنسی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • جلسات مشاوره جنسی برای زوج ها، افراد یا گروه ها: مشاوره جنسی فرآیندی است که به آموزش جنسی، شفاف سازی ارزش ها، کاوش در نگرش ها و باورهای جنسی، تصویر از خود، هویت جنسی، رشد نقش جنسیتی و مسائل مربوط به روابط می پردازد. این یک فرآیند تعاملی بین مشاوران و مراجع است که کاوش و درک ارتباطات بین تمایلات جنسی، اعمال، نگرش ها، ایده آل ها و وظایف را تسهیل می کند.
  • تمرینات تکلیف فیزیکی و حسی که ممکن است شامل تحریک حسی اندام تناسلی باشد یا نباشد.
  • داروها، برای مثال تجویز مهارکننده‌های PDE5 برای اختلال نعوظ یا آنتی‌بیوتیک‌ها برای درمان عفونت‌های مقاربتی (STI) که به مشکلات جنسی مانند دیسپارونی (درد در حین مقاربت) کمک می‌کنند.
  • همچنین ممکن است به ندرت از مداخلات جراحی برای اصلاح مشکلاتی که منجر به مشکلات جنسی می شود، استفاده شود، به عنوان مثال بی اختیاری ادرار در زنان.

بهترین سکس تراپی

زمانی که زوج ها به سراغ سکس درمانی می روند، باید دو گفتگوی مجزا و موازی وجود داشته باشد. یکی در مورد سلامت عاطفی در رابطه و دیگری در مورد سلامت جنسی. بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر رابطه بهتر شود، رابطه جنسی نیز بهتر می شود یا برعکس. هر دو افسانه هستند.

تشویق زوج‌ها به صحبت آشکار در مورد نیازهای شهوانی‌شان مهم است، چیزی که به ندرت خارج از مطب درمانگر اتفاق می‌افتد. هنگامی که اینها آشکار می شوند، می توان اختلافات بین جهان های وابسته به عشق شهوانی درونی یکدیگر را کشف کرد. کاوش عمیق‌تر خواسته‌های ناراحت‌کننده می‌تواند دری را به روی درک بیشتر خود، افزایش همدلی با شرکای خود باز کند و به طور بالقوه منجر به بهبود زندگی جنسی و رابطه آنها شود. اما چگونه درمانگر مناسب را انتخاب می کنید؟

ویژگی های سکس تراپیست

یک درمانگر جنسی خوب می‌تواند به شما در ایجاد اعتماد به نفس در مهارت‌های جنسی و توسعه تکنیک‌های جدید کمک کند، اما همچنین به شما کمک می‌کند بفهمید که رابطه جنسی بسیار بیشتر از “عملکرد” است. سکس درمانی می تواند به شما کمک کند نکاتی را برای مدیریت اضطراب در لحظه و حضور ذهنی در حین رابطه جنسی بیاموزید، که به اندازه تکنیک جنسی مهم هستند. برای اینکه جنسی درمانی مؤثر واقع شود، باید میزان اعتماد و راحتی با درمانگر داشته باشید. راه حل، همانطور که هر متخصص جنسی می داند، این است که ابتدا به علل فوری مشکل جنسی بپردازد و سپس با سایر علل “از راه دور” بعدی مقابله کند.

پس از اولین جلسه مشاوره، یک درمانگر جنسی معمولاً توصیه می‌کند که یک فرد یا زوج کار خاصی را در خانه انجام دهند. هم برای کسب تجربه در انجام آن به روشی بهتر و هم برای جمع‌آوری اطلاعات بیشتر.

سکس تراپی در زعفرانیه

در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی مهربد، پزشکان بسیار آموزش دیده دارای گواهینامه در زمینه سکس تراپی وجود دارد. نسخه آنلاین سکس تراپی همان خدماتی را ارائه می دهد که درمان جنسی حضوری ارائه می کند. اما جلسات از طریق تماس های ویدیویی یا چت انجام می شود. می توانید انتظار داشته باشید که در مورد احساس خود در مورد زندگی جنسی خود، از جمله مسائلی که شما را برای کمک گرفتن انگیزه می دهد، صحبت کنید. هیچ تماس جنسی یا فیزیکی در رابطه جنسی، چه به صورت آنلاین یا غیر آن وجود ندارد.

بهترین مرکز سکس تراپی آنلاین

آیا به دنبال کمک برای مدیریت مسائل جنسی هستید اما یک گزینه مجازی را ترجیح می دهید؟ سکس درمانی آنلاین ممکن است بتواند کمک کند. سکس درمانی یک نوع درمانی تخصصی است که می تواند به شما در رفع بسیاری از نگرانی های جنسی کمک کند:

  • عدم امنیت عملکرد
  • مسائل مربوط به صمیمیت
  • ناسازگاری های جنسی
  • دشواری در تجربه ارگاسم
  • رفتارهای جنسی اجباری

جستجوی یک درمانگر متخصص در رابطه جنسی برای رفع این نگرانی‌ها، یا هر مشکلی که ممکن است در رابطه با رابطه جنسی داشته باشید، می‌تواند به ارتقای سلامت جنسی کمک کند. به طور کلی برنامه ریزی یک جلسه سکس تراپی آنلاین، آسان و سریع است. همچنین ممکن است در مورد مسائل صمیمی با تلفن یا لپ تاپ خود به عنوان یک بافر صحبت کنید. اگرچه تحقیقات در مورد اثربخشی جنسی درمانی آنلاین محدود است. اما یک بیانیه نظر منتشر شده در آوریل 2020 در مجله پزشکی جنسی می گوید که مداخلات درمانی آنلاین می تواند راه خوبی برای بهبود سلامت کلی جنسی باشد.

مرکز مشاوره روابط زناشویی آنلاین چه مشکلاتی را درمان می کند؟

سکس درمانی می تواند نگرانی های مربوط به تمام جنبه های سلامت جنسی را برطرف کند. اینها ممکن است شامل احساسات جنسی و رابطه نامشروع جنسی باشد. نگرانی در مورد میل، برانگیختگی یا گرایش جنسی، رفتار جنسی اجباری، اختلال عملکرد جنسی.

 آیا مشاوره جنسی آنلاین واقعا مؤثر است؟

تحقیقات قطعی وجود ندارد که نشان دهد مشاوره جنسی آنلاین مؤثر است. با این حال، طبق گفته مرکز ملی تحقیقات سلامت، تحقیقات نشان داده است که درمان آنلاین می تواند به اندازه درمان حضوری، برای درمان افراد مبتلا به افسردگی، اضطراب و تروما موثر باشد. پلت‌فرم‌های سکس‌درمانی آنلاین، ارتباط با درمانگران جنسی آموزش‌دیده را تسهیل می‌کنند، بنابراین می‌توانید به همان کمک و پشتیبانی که در صورت حضور رو در رو بودید، دسترسی پیدا کنید. همچنین برای افرادی که ممکن است احساس راحتی بیشتری در مورد مسائل جنسی از طریق صفحه نمایش داشته باشند، مفید است.

نتیجه گیری

سکس درمانی برای کمک به افراد و زوج ها در حل مسائل جنسی طراحی شده است که ممکن است ناشی از مسائل روانی یا فیزیولوژیکی باشد. اگر به یک پزشک مراجعه کرده اید و دلایل پزشکی مسائل مربوط به سلامت جنسی را رد کرده اید، یک درمانگر جنسی و مراجعه به بهترین مرکز سکس تراپی گزینه خوبی است.

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات روانشناسی و روانپزشکی توسط متخصصان و روانپزشکان مجرب و حاذق آغاز کرده است.
این مرکز با داشتن فضایی مناسب، خدماتی تخصصی نظیر روان درمانی فردی، درمان مشکلات زوج و خانواده، مشاوره انلاین، روانپزشکی سالمندان، کودکان و نوجوانان را ارائه می دهد.
همچنین به درمان بیماری هایی نظیر افسردگی، اختلالات دو قطبی، اختلالات هوشیاری، عواقب مصرف داروهای روانگردان، وسواس فکری و غیره نیز می پردازند…
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مزیت روان‌درمانی آنلاین

مزیت روان‌درمانی آنلاین

روان‌درمانی آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟ روان درمانی آنلاین، روش درمانی است که از طریق فضای مجازی و ابزارهای ارتباطی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *