گروه روانشناسی و روانپزشکی مهربد / روان درمانی / مشاوره و روان درمانی در استرالیا
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

مشاوره و روان درمانی در استرالیا

گاهی اوقات زندگی ممکن است طاقت فرسا باشد. و ما ممکن است برای کنار آمدن با احساسات دردناک یا چالش‌های خاص زندگی تلاش کنیم. بخصوص اگر به کشور دیگری مانند استرالیا مهاجرت کرده باشیم.  در این مواقع روان درمانی در استرالیا، به شما کمک می کند سلامت روان خود را بهبود بخشیده تا از زندگی بیشتر بهره ببرید. اما روانشناس ایرانی در استرالیا را انتخاب کنیم یا یک روانشناس استرالیایی؟

روان درمانی در استرالیا

نظرات مختلفی در مورد این موضوع وجود دارد که چگونه زبان بر درمان تأثیر می گذارد. برخی ادعا می کنند که درمان غیربومی کمتر از درمان به زبان مادری شما مؤثر است و برخی می گویند که درمان غیربومی بیشتر از درمان بومی تحلیلی است.

زندگی در استرالیا معادل زندگی به زبان انگلیسی رایج در استرالیا نیست. اکثر افرادی که به شهرهای استرالیا مهاجرت می کنند، هرگز به زبان این کشور مسلط نمی شوند.

مطالعاتی انجام شده است که نشان می دهد روان درمانی در استرالیا به زبان مادری موثرتر از انجام درمان غیر بومی است. دلیل این امر این است که وقتی تراپی به زبان مادری مددجو انجام می‌شود، ارزش‌های فرهنگی مددجو بهتر در درمان ادغام می‌شوند.

همچنین مطالعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد مراجعانی که در روان درمانی به زبان غیر مادری خود صحبت می‌کنند، شهودات کمتری را ابراز می‌کنند و از نظر عاطفی بیشتر جدا هستند. علاوه بر این، مشخص شده است که روایات مشتریان به طور ناقص به زبان دوم بیان می‌شود.

به همین منظور کلینیک روانپزشکی و روانشناسی مهربد، شرایطی را برای ایرانیانی که در کشور استرالیا زندگی می کنند، ایجاد کرده است. این مهاجران ایرانی می توانند از روانشناس در استرالیا به راحتی بهره ببرند.

اگر در کانادا زندگی می کنید، کلینیک مهربد برای شما عزیزان هم خدمات روان درمانی در کانادا را در نظر گرفته است.

مزایای روان درمانی در استرالیا

صرف نظر از سن، طبقه اجتماعی یا ثروت، تقریباً همه در برخی از مراحل زندگی خود به مشاوره نیاز دارند. خواه پذیرفته شود یا نه، مردم باید با کسی صحبت کنند. و آزادانه خودشان را بیان کنند تا بتوانند به جلو بروند. مزایای مختلفی در ارتباط با تراپی وجود دارد که بیمار احتمالاً در مراحل مختلف در طول فرآیند درمان از آنها استفاده خواهد کرد.

  • برای غلبه بر افسردگی کمکی پیدا می کنید
  • شما بیشتر درباره خودتان یاد می گیرید
  • یاد می گیرید که اضطراب را مدیریت کنید
  • راه هایی برای بهبود روابط پیدا می کنید
  • تسکین عاطفی دریافت می کنید
  • شما درمان وسواس و اجبار را دریافت می کنید

روانشناس در استرالیا در چه زمینه هایی خدمات مشاوره روانشناسی ارائه می کند؟

مشاوره قبل از ازدواج

یکی از مهمترین تصمیمات، انتخاب همسر ایده آل است. به ویژه برای کسانی که می خواهند در محیطی جدید با فرهنگ جدید ازدواج کنند. بهترین روانشناس استرالیا با در نظر گرفتن شرایط شما در شهری که در آن زندگی می کنید. مشاوره قبل از ازدواج شامل تست الزامی ارائه می دهند.

مشاوره برای بازگشت به زندگی پس از جدایی

برای بهبود سلامت عاطفی خود و درمان شکست عشقی باید از یک متخصص کمک بگیرید. علاوه بر جلسات مشاوره از راه دور در رادیو عشق، فایل صوتی آموزشی که حاصل تحقیقات روانشناسی است برای شما ارائه می شود.

مشاوره برای بهبود عشق

بازیابی عشق از دست رفته آسان نیست. روابط بسیاری از زوج ها به دلیل رعایت نکردن اصول اصلی رابطه و نیازهای یکدیگر با شکست مواجه خواهد شد. به منظور بازسازی یک رابطه، ما برنامه ای گام به گام بر اساس اصول روانشناسی را در اختیار شما قرار می دهیم. بنابراین، دستورالعمل های مورد نیاز برای بازسازی رابطه خود را از طریق فایل های صوتی دریافت خواهید کرد. در طول جلسات مشاوره، روانشناس شرایط رابطه شما را بررسی کرده و مهارت ها و تکنیک های لازم را به شما آموزش می دهد.

مشاوره خانواده

همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از زوج ها در استرالیا به دلیل مسائل فرهنگی با مشکلاتی روبه رو خواهند شد. با توجه به هزینه های بالای مشاوره در استرالیا، آنها از کمک گرفتن از روانشناس امتناع می ورزند. روانشناس ایرانی در استرالیا جلسات مشاوره خانواده را با استفاده از تماس صوتی Whatsapp برگزار خواهند کرد. آنها به شما استراتژی های مورد نیاز برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی را آموزش می دهند.

جذب عشق

گاهی جوانانی که برای ادامه تحصیل به استرالیا مهاجرت می کنند. برای یافتن همسر ایده آل خود با مشکل مواجه می شوند. به خصوص اگر همسرشان ایرانی نباشد. در جلسات مشاوره با روانشناس در استرالیا تمامی مهارت های لازم برای جذب همسر مورد نظر خود را خواهید آموخت. روانشناسان ما از راهکارهای علمی و عملی برای کسانی که هنوز همسر ایده آل خود را پیدا نکرده اند استفاده می کنند.

مشاوره فردی از جمله مشاوره افسردگی و اضطراب

زندگی در استرالیا ممکن است منجر به افسردگی و اضطراب شود. مسائل مربوط به شغل، تحصیل و زندگی عاطفی می تواند تحت تأثیر احساسات منفی باشد. کمک گرفتن از یک روانشناس ایرانی که زبان شما را می‌فهمد، می‌تواند به شما کمک کند. که بر افسردگی و اضطراب غلبه کنید. مشاوران ما با آموزش مهارت های مورد نیاز برای کنترل استرس مزمن به شما کمک می کنند تا با این مسائل کنار بیایید.

مشاوره آنلاین با روانشناس در استرالیا

صحبت کردن با یک روانشناس آنلاین این فرصت را به شما می دهد تا بدون نیاز به ترک خانه یا محل کار خود به خدمات حرفه ای دسترسی داشته باشید. ما از سراسر استرالیا، نیوزلند و بریتانیا کار می کنیم که به ما امکان می دهد به راحتی تمام مناطق را پوشش دهیم. تمام درمانگران ما روانشناسان ثبت شده هستند.

به شما پیشنهاد می‌شود بین جلسات مشاوره ویدیویی امن، چت امن و تلفن انتخاب کنید. جلسات ویدیویی ایمن مانند درمان «مجازی» هستند، بنابراین شما می‌توانید ببینید و بشنوید که با چه کسی صحبت می‌کنید، درست همانطور که در یک جلسه سنتی رو در رو می‌کنید.

همانطور که همه ما می دانیم، شروع پیگیری با یک روانشناس به معنای موافقت با صحبت در مورد خود، به اشتراک گذاشتن افکار و صمیمیت است. این همچنین به این معنی است که بپذیرید که نیاز به حمایت دارید یا این که آنقدر خوب کار نمی کنید… برخی از افراد احساس آسیب پذیری می کنند یا در تشخیص نیازهایشان مشکل دارند.

مرحله چهارم مشاوره با روانشناس در استرالیا
شروع مشاوره
مرحله سوم مشاوره با روانشناس در استرالیا
پرداخت هزینه
مرحله دوم مشاوره با روانشناس در استرالیا
انتخاب مشاور
مرحله اول مشاوره با روانشناس در استرالیا
ارزیابی کوتاه

مشاوره آنلاین و روان درمانی در استرالیا می تواند این مانع را از بین ببرد. در واقع، از آنجایی که فرد در خانه می‌ماند، در محیطی می‌ماند که برایش آشناست. ممکن است برای آن‌ها راحت‌تر باشد که با درمانگر صحبت کنند و درمیان بگذارند، زیرا به دلیل محیط آشنا احساس اعتماد به نفس و راحتی بیشتری می‌کنند.

گروه مشاوره مهربد همراه با مشاوره آنلاین در استرالیا، مشاوره واتساپ در استرالیا و مشاوره اسکایپ استرالیا برای هموطنان خارج از کشور، نقش موثری در کاهش مشکلات فردی، خانوادگی و مسائل مربوط به فرزندان و … دارد.

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات روانشناسی و روانپزشکی توسط متخصصان و روانپزشکان مجرب و حاذق آغاز کرده است.
این مرکز با داشتن فضایی مناسب، خدماتی تخصصی نظیر روان درمانی فردی، درمان مشکلات زوج و خانواده، مشاوره انلاین، روانپزشکی سالمندان، کودکان و نوجوانان را ارائه می دهد.
همچنین به درمان بیماری هایی نظیر افسردگی، اختلالات دو قطبی، اختلالات هوشیاری، عواقب مصرف داروهای روانگردان، وسواس فکری و غیره نیز می پردازند…
برچسب ها:
مقالات مرتبط
گروه درمانی چیست؟

گروه درمانی چیست؟

گروه درمانی یا گروه تراپی نوعی روان درمانی است که در آن گروه کوچکی از افراد، توسط یک یا چند درمانگر آموزش دیده گرد هم...

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان، حوزه‌ای تخصصی است که بر ارائه حمایت، راهنمایی و مداخلات درمانی برای کودکان و نوجوانانی که با...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *