گروه روانشناسی و روانپزشکی مهربد / روان درمانی / مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه با مهربد
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه با مهربد

مشاوره روان‌شناسی آنلاین در ترکیه، شامل خدماتی است که به افراد امکان می‌دهد از طریق پلتفرم‌های آنلاین از متخصصان سلامت روان واجد شرایط مشاوره و پشتیبانی دریافت کنند. مشاوره روان‌شناسی آنلاین، راه راحت و آسان برای دسترسی به درمان از هر مکانی است. مشاوره آنلاین می‌تواند از طریق پلتفرم‌ها و رسانه‌های مختلف انجام شود.

مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه شامل طیف وسیعی از موضوعات است که در متن زیر به بیان برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

مشاوره آنلاین درباره مشکلات میان فردی در ترکیه

در این خدمت، مشاوران ما با شما همراهی می‌کنند تا به شناسایی و حل مشکلات میان فردی خود در زندگی روزمره در ترکیه بپردازید. این مشاوره شامل مشکلات ارتباطی، تنهایی، نگرانی‌های شخصی، خودشناسی و توسعه فردی و سایر مسائل مشابه است.

مشاوره آنلاین پیش از ازدواج در ترکیه

در این خدمت، مشاوران ما به زوجین نیازمند راهنمایی و پشتیبانی در مورد موضوعاتی مانند ارتباط سالم، مهارت‌های ارتباطی، تفاهم و هماهنگی قبل از ازدواج در ترکیه کمک می‌کنند. هدف از این مشاوره، کمک کردن به زوجین در شکل‌گیری یک ارتباط سالم و موفق قبل از ورود به ازدواج است.

بیشتر بخوانید: مشاوره آنلاین روانشناسی در آلمان

مشاوره آنلاین زوج درمانی در ترکیه

اگر شما و همسرتان در ترکیه با مشکلاتی در رابطه خود مواجه هستید، مشاوران با تجربه مهربد در زمینه زوج درمانی می‌توانند با شما به صورت آنلاین همراهی کنند. این خدمت شامل مشکلات ارتباطی، نزاعات خانوادگی، مسائل جنسی، افزایش صمیمیت و سایر مسائل مرتبط با زندگی مشترک است.

مشاوره آنلاین درباره افسردگی در ترکیه

مشاوره آنلاین درباره افسردگی، به شما فرصتی می‌دهد تا با مشاور متخصص در مورد افسردگی خود صحبت کنید. مشاوران با تجربه در زمینه روان‌درمانی و افسردگی، آماده همکاری و پشتیبانی از شما هستند. در جلسات مشاوره آنلاین، می‌توانید در مورد علائم، علت‌ها و اثرات افسردگی بر زندگی روزمره خود صحبت کنید.

مشاوران ما به شما کمک می‌کنند روش‌های مدیریت و کنترل آن را فرا بگیرید. آنان می‌توانند تکنیک‌های مدیریت استرس، تغییر الگوهای منفی افکار و سایر راهکارهای موثر را برای مقابله با افسردگی در ترکیه را به شما بیاموزند. همچنین، مشاوران می‌توانند به شما در ایجاد سبک زندگی سالم‌تر، تقویت روابط اجتماعی و ارتباطات مثبت و  دیگر مسائل و مشکلات کمک کنند. هدف اصلی مشاوره آنلاین درباره افسردگی، ارائه حمایت و راهنمایی شما در طول مسیر زندگی است.

بیشتر بخوانید: مشاوره روانشناسی آنلاین در فرانسه

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین در ترکیه

مشاوره آنلاین کودک و نوجوان

مشاوره آنلاین برای کودکان و نوجوانان راهکار موثر برای حمایت و راهنمایی در مسائل روانشناختی است. این نوع مشاوره به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با مشکلات خود مانند استرس، اضطراب، افسردگی، مشکلات رفتاری، مشکلات مدرسه و ارتباطات خانوادگی مقابله کنند.

با مشاوره آنلاین، کودکان و نوجوانان می‌توانند در محیط آرام و امن با مشاوران مجرب و متخصص صحبت کنند. مشاوران با استفاده از روش‌های متنوعی مانند مشاوره شناختی رفتاری (CBT)، مدیریت اضطراب و تکنیک‌های تنظیم هیجان به کودکان و نوجوانان کمک می‌کنند تا مهارت‌های مقابله و مدیریت احساسات را یاد بگیرند.

مشاوره روانشناسی آنلاین مهربد در ترکیه

کلینیک روانشناسی مهربد ارائه دهنده خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای ایرانیان مقیم خارج از کشور از جمله ساکنان ترکیه مشغول به فعالیت است. تیم متخصصان مرکز روانشناسی مهربد، شامل روانشناسان، روان‌درمانگران و روانپزشکان با تجربه است که در زمینه‌های مختلف سلامت روان تخصص دارند.

هدف اصلی کلینیک مهربد ارائه پشتیبانی و راهنمایی حرفه‌ای به ایرانیان مقیم ترکیه است که ممکن است با طیف وسیعی از چالش‌های مربوط به سلامت روان رو به رو باشند. زندگی در یک کشور خارجی می‌تواند با احساس انزوا، مشکلات سازگاری فرهنگی، موانع زبانی و سایر عوامل استرس زا همراه باشد که می‌تواند بر سلامت روان تاثیر بگذارد. خدمات مشاوره‌ای ارائه شده در کلینیک روانشناسی مهربد شامل طیف گسترده‌ای از مسائل همچون اضطراب، افسردگی، کنترل استرس، مشکلات مربوط به روابط، سازگاری فرهنگی، عزت نفس، رشد شخصی و… می شود.

اگر ایرانی مقیم ترکیه هستید و به دنبال حمایت گرفتن از روانشناسان و روانپزشکان ماهر هستید، کلینیک روانشناسی و روانپزشکی مهربد آماده ارائه خدمات روانشناسی آنلاین به شما است.

بیشتر بخوانید: مشاوره و روان درمانی در آمریکا

نتیجه‌گیری

مشاوره روانشناسی آنلاین در دنیای امروز شکل گرفته است و به افراد امکان دریافت خدمات مشاوره روانی را از طریق پلتفرم‌های آنلاین فراهم می‌کند.این خدمات به شما امکان می‌دهد تا با متخصصان سلامت روان واجد شرایط از طریق ابزارهای ارتباطی آنلاین همچون چت، تماس تلفنی یا ویدئوکنفرانس در تماس باشید.

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

گروه روانپزشکی و روانشناسی مهربد

فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات روانشناسی و روانپزشکی توسط متخصصان و روانپزشکان مجرب و حاذق آغاز کرده است.
این مرکز با داشتن فضایی مناسب، خدماتی تخصصی نظیر روان درمانی فردی، درمان مشکلات زوج و خانواده، مشاوره انلاین، روانپزشکی سالمندان، کودکان و نوجوانان را ارائه می دهد.
همچنین به درمان بیماری هایی نظیر افسردگی، اختلالات دو قطبی، اختلالات هوشیاری، عواقب مصرف داروهای روانگردان، وسواس فکری و غیره نیز می پردازند…
برچسب ها:
مقالات مرتبط
مزیت روان‌درمانی آنلاین

مزیت روان‌درمانی آنلاین

روان‌درمانی آنلاین چه مزیت‌هایی دارد؟ روان درمانی آنلاین، روش درمانی است که از طریق فضای مجازی و ابزارهای ارتباطی...

گروه درمانی آنلاین چیست؟

گروه درمانی آنلاین چیست؟

گروه درمانی آنلاین، روش نوین برای ارائه خدمات درمانی آنلاین به افراد دارای مشکلات روانشناختی است. این روش، امکان...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *